Moda

Abiye Bayan Ayakkabı Modelleri

Gittiği yerlerde abiye kıyafetleri tercih eden kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi, giydikleri kıyafetlere uygun bir ayakkabı seçmek. Çünkü bilinenin aksine şık olmak için yalnızca elbise seçmek yeterli değildir.

abiye-ayakkabi

Bunun yanı sıra abiye elbise seçimi yaptıktan sonra bu elbiseye uyacağı düşünülen bir ayakkabının seçilmesi oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra ayakkabının giyileceği yer de, özen gösterilmesi gereken bir diğer nokta.

Aşırı yüksek topuklu bir ayakkabı ile ormanlık bir alandaki davete gitmek ne kadar uygunsuz olacaksa, aynı şekilde çok uzun bir eteğe sahip olan abiye altında düz taban bir ayakkabı giymek de yanlış bir seçim olacak ve kadınlar şık olmaktan çok uzakta olmak zorunda kalacaklardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Topuklu ayakkabılarım benim vazgeçenilmezim ama gideceğim yere mekana göre topuklu ayakkabı seçerim. Ya yüksek topuklu ya da alçak topuklu seçerim. Rahatlık ve şık görünmesi önemli tabi de.

  2. Her elbisenin altına her topuklu ayakkabı giyilmez. Günlük giydiğiniz kıyafetlerin altına da topuklu giyebilirsiniz. Ama abiye kıyafetleri için abiye topuklular seçilmeli şık ve alımlı olmalı. Bunu hangi kadın istemez ki 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu