Moda

Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower

Renkli ve her kıyafete uyan ceket desenleri sizleri büyüleyecektir. Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower ceketler farklı model ve kesimleri ile her bedene uyacak modeldedir. Kot ile ya da kumaş pantolon ve eteklerle rahatlıkla kombine edilir. Ceketlerin iyi bir tarafı diğer kıyafetleri sade seçebilirsiniz. Ceketler kendini çiçekleri ile gösteriyor.

Kombin - 25 Then I wished that I could come back as a flower
Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower

Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower Çiçekli Ceketler

Ceketlerin sadeliği bayanlarımız tarafından tercih edilmez oldu. Çiçekli ya da desenli ceketlerle kendilerine güzellikler yaratmak istediler. Modacılar ise özel tasarımlı Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower ceketler ve çeşitli modellerini sizlerin zevkine hitap edecek şekilde hazırladılar.

Kombin - 25 Then I wished that I could come back as a flower
Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower

Ceketlerin içerisine ince askılı tişört ya da body tarzı tişörtler rahatlıkla giyilir. Ceketlerin çiçek modellerine göre istediğiniz renkte iç kıyafet kullanabilirsiniz. Kombin – 25 Then I wished that I could come back as a flower özel kesimi ve farklı modelleri ile sizleri büyüleyecektir. Cekette adeta gökkuşağı modellerinin renkleri çiçeklere yansımış durumdadır. Kısa kesimleri ile kot Jean pantolonlarınıza ayrı bir hava gelecektir. Güzelliği büyüsünü çiçekli desenli ceket modelleri ile sizler de yaşayacaksınız. Kendini özel hissetmek isteyen herkesin dolabında mutlaka bulunması gerekli ceket modelleridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hem modaya uygun hemde kendi fiziğinize göre giyinmek oldukça zor renkler kesimleri desenleri kombin etmek zor olduğu kadar da başarıldığında harika görünmek elde edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu