Dekorasyon

Turuncu Mutfak Dolapları

Yeni dönem mutfaklarda artık klasikleşmiş olan pek çok detayın yerini şimdilerde farklı tasarımlar alıyor. Bu yeniliklerin uygulandığı yerlerden bir tanesi de mutfak dolapları. Mutfağında sıcak renkleri kullanarak alanı daha öncesinde olmadığı kadar canlı bir hale getirmek isteyen insanlar, turuncu rengi kullanarak bu isteklerini de yerine getirmiş olabiliyorlar. Eskiden çok fazla tercih edilmeyen turuncu mutfak dolapları bu sezon daha öncesinde olmadığı kadar ön plana çıkmış oldu.

 

Turuncu Mutfak Dolapları
Turuncu Mutfak Dolapları

Farklı Tarzda Mutfak Dolapları

 

Mutfağın demirbaşları arasında yer alan mutfak dolapları, seçilirken çok dikkat edilmesi gereken parçalar arasında kendine yer buluyor. Ancak mutfak dolapları seçilirken en fazla özen gösterilmesi şeylerin başında renk ve fonksiyonellik geliyor. Uzun süreli kullanım için satın alınacak olan bu dolaplarda önemli olan şey mutfağa uygunluk. Dolabın şekli seçildikten sonra ise farklı bir renk tercihi istendiği zaman turuncu renkler arasından seçim yapmak geliyor.

 

Turuncu Mutfak Dolapları
Turuncu Mutfak Dolapları

Pek çok kişi aşırı parlak olduğu için bu rengi mutfağında kullanmak istemese de son dönemlerde oluşturulmuş olan mutfaklarda etkin olarak turuncu rengin kullanıldığını gören kişiler de mutfaklarında bu renge şans vermeye başladılar. İlk defa turuncu mutfak dolabı kullanacak olan kişiler, herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamak adına koyu turuncu ya da çok açık turuncu tonları arasından seçimlerini yapabilirler. Böylece mutfakları da daha öncesinde olmadığı kadar canlı bir hale bürünmüş olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu