Moda

Erkek Kaban Modelleri 2018

Erkek kaban modelleri 2018 her sezon olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı seçenekleri vitrinlerde kullanıcılara sunuyor. Her zevke hitap eden seçeneklerden siz de beğendiklerinizi alabilir ve farklı kıyafetlerle kombin edebilirsiniz.  Kaban modelleri kullanırken renk geçişleri ve vücut yapısı özelliklerine dikkat etmek gerekir.  Yani tek başına güzel olan bir kaban doğru kullanılmadığında bir anlam ifade etmeyecektir.

Erkek Kaban Modellerinde Öne Çıkan Renkler

Erkeklerde renk kullanımı konusunda cinsiyet ayrımı nedeniyle daha sade görüntülere rastlamak mümkündür. Normalde renklerin kendisinde cinsiyet yoktur ancak çeşitli sınıflandırmalar olduğu için erkeklerin pembe gibi canlı renklerden ziyade sade tonlarda renk kullanmaları genel algıya neden olmuştur. Bu durumu kabanlarda da görmek mümkündür. Yani erkek kaban modelleri içinde pembe olanlara pek rastlanmaz. Genelde lacivert, siyah, kahverengi tonlar hakimdir.  Bu yılın popüler renklerine bakılırsa pastel tonların öne çıktığı fark edilecektir.

Kaban Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaban kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, spor ve klasik giyim açısından değerlendirme yapmaktır. Yani her kaban her tarzda kullanılmamalıdır.  Ancak bazı kaban modelleri spor giyimle de klasik giyimle de uyumlu olabilir. Bunu da detaylara göre kullanmak mümkündür. Bunun dışında ayakkabı ve diğer aksesuarlarla nasıl kullanıldığına da önem vermek gerekir.  Klasik giyim varsa spor ayakkabı giyilmemelidir.

 2018 Kaban Modelleri

2018 kaban modelleri fikir vermesi açısından değerlendirilirse şu şekilde tasarımlardan bahsetmek mümkündür:

  • Kolları çizgili önü düğmeli kaşe gri kaban, kalça altına kadar
  • Kareli gri kahverengi karışık tonlarda önü düğmeli kasık hizası kabanlar
  • Lacivert yaka detaylı kısa kaban
  • Siyah belden kemerli önü düğmeli kaban
  • Yeşil desensiz düz kesim kabanlar
  • Mavi spor kaban modelleri gibi sıralanabilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu