Moda

Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi

Dünyanın önde gelen markaları Pitti Immagine Uomo fuarı 17 Haziran Salı günü davet edilerek önemli bir moda rüzgârının açılışında bulundular. Kiğılı yeni sezon marka ürünlerini sergiledi. Kaliteli Markaların Yer aldığı Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi ve büyük beğeni topladı. Kaliteli markaların yer aldığı fuar 3 gün sürecek. 50 ülke katıldığı fuarda Türkiye’den 11 marka ürün katıldı. 2015 sezonuna damgasını vuracak olan ürünler dünya ülkeleri ile buluştu.

Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi
Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi

Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi ve Büyük Beğeni Kazandı

Erkek modasına yön vermek üzere moda severler toplandı. Erkek modası yeni sezonda nasıl bir modaya hâkim olacak çizgileri ile belirlendi. .Kaliteli Markalar Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi ve anlamlı bir görsel şölen moda severlere sunuldu. Kiğılı Ceo’su Hilal Suardem yaptığı konuşmasında Floransa’nın erkek moda dünyasında öncülük ettiğini vurguladı. Gelecek yılın erkek modelleri hakkında bu fuarda birçok bilgiler yer aldı. Kiğılı kendini fuarda büyük bir başarı ile tanıttı. Türkiye olarak önemli bir marka olan Kiğılı ürünlerini fuarda sergileyerek büyük çapta beğeni kazandı.

Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi
Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi

Geçen yıl düzenlenen fuarda önemli antlaşmalar yaptığının altını çizen Suardem özellikle Pitti Uomo fuarı gelecek vaat eden bir fuar olduğunu belirtti. Dünyanın önemli markaları bu fuarda buluşuyor ve önemli ürünlerini sergiliyor. Türkiye açısından da önemli bir tanıtım aracıdır. Koleksiyonlarında renk ve desen uyumlarını her kıyafette mükemmel yakaladıklarını belirttiler.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Modayı çok yakından takip eden birisiyim. Moda da en son ne çıkmış hangi renk hangi çizgiler hangi bluzlar ve ya pantolonlar çıkmış takip eder ona göre de giyinirim. 2015 yaz trendlerini ise ayrı bir beğendim. 🙂

  2. 2015 yaz trendlerinde neler çıkacağını merak ediyordum. Bu sefer erkek modası daha iyi gibi geldi. Renkler modeller vs. :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu