Güzellik

Acil Durum Detokslarıyla 3 Günde 3 Kilo Verin

Yazın gelmesi plajlara olan akımları da hızlandırdı. Peki kilo vermek için son dakikada adım atanlardan mısınız? O zaman hemen acil durum detoksları uygulayın!

Kilo sorunu olan olmayan her insanın yararlanması gereken detokslar, vücudun toksinlerden arınmasını sağlarken kilo vermeyi de kolaylaştırıyor. Özellikle ödem sorunu olanlar acil durum detoksları ile şişkinliklerden kısa sürede kurtulabiliyor.

Oldukça ekonomik olan ve tok tutucu özelliği de bulunan detoks içecekleriyle çok daha kolay biçimde ödemlerinizden kurtulabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir detay var, o da mutlaka bu içecekleri içerken en az 1 saat yürümek ve vücudunuzu toparlayıcı egzersizler yapmak! Hazırsanız size en etkili detoks sularının tariflerini veriyoruz.

3 Günde 3 Kilo Verdiren Detoks Suyu

Maydanozun gücü ve acil durum detokslarıyla 3 günde 3 kilo verin siz de bikininizin içinde gururla yürüyün! Bunun için ihtiyacınız olan malzemeler:

  • Yarım demek maydanoz,
  • 2 su bardağı su,
  • 1 salatalık,
  • 1 limon suyu.

Tüm malzemeleri karıştırarak blendardan geçirin. İçecek kıvamına gelene kadar karıştırın. İster maydanozları süzgeçten geçirip için (bu şekilde sıvı olur) isterseniz sizi akşama kadar tok tutacak maydanoz parçalarıyla birlikte tamamen için.

Karpuz Detoksu

Karpuzun dörtte birini blendara atın. İçine su atmanıza gerek olmayan bu içeceği dilerseniz buz parçalarıyla soğutabilirsiniz. Bir büyük bardak yaptığınız içeceği aç karnına tüketin.

Detoks içeceklerini yaptığınızda etkisini görebilmeniz için her seferinde taze olarak yapmanız, bütün gün sadece bunu tüketmeniz gerekir. Yani şekersiz yeşil çay, kahve içebilirsiniz ama herhangi bir şey yememelisiniz. Özellikle hamur işi ve tatlılardan uzak durmanız son derece önemlidir.

Kilo vermek isteyenler için maydanoz detoksu uzun süre kullanılmak istendiğinde, akşam yemeği niyetine öğün olarak içilebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu