Moda

Boyfriend Gömlek Kullanımı

Hollywood ünlülerinden görmeye alışkın olduğumuz ve sokakların yeni modası haline gelen boyfirend gömlekler modanın artık gösterişten çok sadeliğe ve rahatlığa önem verdiğini de gösteriyor. Hem sokak modası hem de yeni yıl modası olarak sayılabilecek boyfriend gömlek modası isim olarak her ne kadar erkek gömleğini hatırlatsa da aslında erkeklerle pek bir ilgisi yok.

Boyfriend Gömlek Kullanımı
Boyfriend Gömlek Kullanımı

Bu yeni moda gömlekler bohem hayat tarzına sahip kişilerin kendini en iyi ifade edebildiği tarz. Dar, kısa, vücudu sıkı gösteren bir gömlek yerine bol, uzun kollu, geniş ve ferah bir kesime sahip olan boyfriend gömlek kalçalara kadar uzanıyor. Hem gündelik hayatta hem de özel davetlerle giyilebilen bu gömlekler şıklığın yeni adresi.

Boyfriend Gömlek Kombinasyon

Bayanların yeni moda tarzı olan boyfriend gömlekler kısa ve uzun kollu iki modelden oluşuyor. Dekoltesi bulunmayan ve oldukça rahat, şık bir görünüm sunan bu yeni moda gömlekleri diğer kıyafetlerle uyumlu bir şekilde kullanmak için bazı önerilere dikkat etmekte fayda var.

Boyfriend Gömlek Kullanımı
Boyfriend Gömlek Kullanımı

Boyfirend gömlek ile Jean pantolonların uyumu mükemmeldir. Özellikle mavi kısa kollu bir boyfriend gömlek ile yırtık Jeanlar bayanları daha çekici gösterir. Jean pantolonun altına da yürüyüş ya da spor ayakkabısı giyerek tam bir uyum yakalayabilirsiniz. Eteklerle de uyumlu olan boyfriend gömlekler için alt kısmına da topuklu bir ayakkabı giymek sizi daha hoş gösterebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu