Moda

Bu Sene Rapunzel Olmak İsteyeceksiniz

Bu Sene Rapunzel Olmak İsteyeceksiniz

Saç Modası

Kadınların en büyük aksesuarı en eski zamanlardan beri saçları olmuştur. Kimi zaman düz kimi zaman dalgalı kimi zaman kısa kimi zaman uzun kullanmışlardır. Fakat hangi dönem olursa olsun saçlar ön plana çıkmaktan geri kalmamıştır. 2015 saç modası ele alındığında gerçekleşen değişimler göze batmaktadır.

Bu Sene Rapunzel Olmak İsteyeceksiniz

Sıkı topuzların, krepeli saçların yerini salık, yapılmış ve sonrasında bozulmuş gibi görünen, belli belirsiz dalgaların olduğu, keskin şekillerin olmadığı saçlar almaya başlamıştır. Bakımlı olmak denince akla illaki düğün makyajı ve yapılı saçların olduğu abartılı modeller gelmemelidir. Fönlü ama kabarık olmayan maşalı ama bir o kadar da doğal görünen modeller 2015 ilkbahar ve yaz dönemlerinde oldukça revaçta olan modellerdir.

Saçlara Ensede Şekil Verin

Yine abartıdan uzak olarak verilen şekillerde uzun saçların kullanıldığı aşikâr. Atkuyruğu modeli ile ister kulak hizasında ister ense bitiminde saçlarınız toplayabilir, 2015’de trend bir saç şekliyakalayabilirsiniz. Ayrıca ensede kuaför elinden çıkmışçasına değil de aksine evde kendiniz yapmışsınız gibi görünen topuzlar oldukça idealdir.

Islak Görünümle Zamana Ayak Uydurun

Bu sene birçok dizide de karşınıza çıkan bu ıslak görünüm kullanılırken çok ince bir çizgiye dikkat etmelisiniz. Fresh bir tarz yaratayım derken kirli saçlarınıza kirli bir saç havası yaratmanız da mümkündür.

Ve ayrıca 2015 saç aksesuarları kullanımı yönünden oldukça cömert bir yıldır

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu