Yaşam

Instagram Web Özelliği Nedir, Nasıl Mesaj Atılır?

Instagram Web Özelliği Nedir, Nasıl Mesaj Atılır? Bu yazımızda çokça kişinin merak ettiği konulardan birisi olan ınstagram web’de mesaj nasıl atılır? Sorusunu siz değerli takipçilerimiz için ele aldık.

Instagram Web Özelliği Nedir, Nasıl Mesaj Atılır? Sorusu özellikle sürekli bilgisayar kullanan kişilerin merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Bu işlem için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Fakat daha çok kullanılan yöntemleri sizler için derledik.

İnstagram DM Uygulaması ile Mesaj Gönderme

Bu yöntem ile mesaj gönderimi yapabilmek için ilk olarak Instgram resmi web sitesini yani https://www.instagram.com internet adresini herhangi bir internet tarayıcı yardımı ile açtıktan sonra burada giriş formu altında yer alan “Microsoft’tan edinin” butonuna giriş yapınız. ( Bu işlem için Google Chrome kullanmanız daha çok önerilir. Aynı zamanda bilgisayar işletim sistemi ise Windows 10 olması gerekmektedir )

Ardından Microsoft Store’a giriş yapın burada yer alan İnstagram uygulamasını yükleyin burada yükle seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde İnstagram yükleyebilirsiniz. Öncelikle belirtmek gerekir ki yükleme zamanı ve saati internet hızınıza göre değişiklik gösterebilir.

Bu işlemden sonra kurulan Windows için İnstagram uygulamasını açın eğer İnstagram uygulamasını ekranda göremiyorsanız Microsoft Store İnstagram üzerinde uygulama yanında yer alan başlat seçeneğinden uygulamayı başlatabilirsiniz.

Bu işlemden sonra İnstagram hesabınıza giriş yapınız aynı mobilde ki işlem burada da geçerli Facebook üzerinden ya da önceden var olan bir hesabınız üzerinden kolay bir şekilde giriş işlemi yapabilirsiniz.

Instagram ana sayfası üzerinde yer alan burada direkt mesaj yani dm butonuna tıklayın.

Burada mobil cihazınız üzerinden de yapmış olduğunuz dm yazışmalarını bulabilir, hatta aynı zamanda instagram üzerinde yer alan diğer kullanıcılar için de kolay bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

  • Emülatör Uygulaması İleİnstagram Mesaj Gönderme
  • İlk olarak Bluestack uygulamasını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.
  • Programı açın ve kurulumu hızlı bir şekilde başlatın
  • Burada arama butonu üzerinden İnstagram uygulamasını aratın ve uygulamayı kurun
  • Kurulan İnstagram uygulamasını başlatarak hesabınıza hızlı bir şekilde erişim sağlayın
  • Bu işlemden sonra telefonunuzdan İnstagram bağlanmış olacak ve İnstagram mesaj bilgisayardan görmüş olacaksınız.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu