Moda

Pencere Dekolteli Mayolar

Pencere Dekolteli Mayolar

Yaz döneminde dekolte konusu daha fazla öne çıkmaktadır. Sokak stilinde önemli bir yeri olan pencere dekolte konusu artık plajlarda da karşımıza çıkmaktadır. Pencere dekolteli mayolar ile 2015 plaj modası konusunda önemli bir adım atmış olacaksınız.

Pencere Dekolteli Mayolar

Pencere dekolteli mayolar sırt kısmı açıkta bırakan mayo çeşididir. Sokak stilinin son yıllardaki trendi arasında yer alan bu dekoltelere plaj modası da kayıtsız kalamadı. Günlük stilinizi çok aratmayacak bu mayolar ile birlikte rahatlık ve çekiciliği aynı anda yaşama imkanı elde etmiş olacaksınız.

Pencere dekolteli mayolar farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Özellikle pastel tonların bir arada kullanıldığı, rengarenk modeller son derece güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Bu tarz mayolar ile bel dekoltesinin cazip görünümüne kavuşacak ve kendinizi serin sulara bırakacaksınız.

Pencere Dekolteli Mayolar

Pencere dekolteli mayolar konusunda ip detaylar da dikkat çekmektedir. Günümüzde plajlarda görmeye alışık olduğumuz ip detayı ile pencere dekoltenin birleşimi ile ortaya mükemmel bir görüntü çıkmaktadır. Farklı bir şıklık arayanlar, aynı zamanda rahatlığı ön planda tutanlar için bu modeller oldukça iyi birer alternatif olmaktadır.

Pencere dekolteli mayolar konusunda önemli tasarımcılar, birbirinden şık modellerle karşımıza çıkmaktadır. Ünlü markaların kreasyonlarında yer alan bu tarz mayoları tercih ederken tarzınıza uygun olmasına özen göstermelisiniz. Bu mayoları aksesuarlar ile de uyumlu bir şekilde kombinlemek de oldukça önemlidir. Kumların üstünde tarzınızla fark yaratmak için pencere dekolteli mayolar sizleri beklemektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu