Güzellik

Yüksek At Kuyruğu Saç Modelleri Yeni Trend Oldu

Saçlarını tepeden toplamayı sevenlere bir müjdemiz var. Yüksek at kuyruğu saç modelleri bu yılın yeni trendi haline geldi.

Yüksek at kuyruğu modelleri yeni yılın trendi oldu. Saçlarını tepeden toplamayı sevenler bu saç modelleriyle popüler olan yüksek at kuyruğunu değişik stillerde kullanabilir. Özellikle uzun saçlılar için yaz sıcaklarında iyi bir model olan ay kuyruğunu çocuklar da yetişkinler de güvenilir olarak kullanabilir. Her stilde kullanılan bu modeller ihtiyacınızı karşılamak için özel olarak üretilmiş saç tokalarıyla mükemmel hale gelebilir.

Saçları Kısa Olanlar

Kısa ve ince saçlarım var diye üzülmeyin. Çünkü yapay saç eklentileri kullanarak da bu saç modelini yapabilirsiniz. Yüksek at kuyruğu modelleri örgüyle kullanılan ya da krepe yapılarak uygulanan modellerdir. Bu sistemin en iyi şekilde planlanması için saçlarınızı tamamen toplayabilir, ya da ön kısımdan birkaç tutam çıkarabilirsiniz. Kısa saçları toplamak zor olsa da daha şekilli bir modelin ortaya çıkması için kaynaklar kullanabilirsiniz. Yüksek at kuyruğu uzun saçları olanlar için iyi bir seçim olacaktır. Ama kısa saçınızı da uzatmalarla bu şekle sokabilirsiniz.

Uzun Saçlılar

Saçınız uzun olsa bile cansız olması nedeniyle yüksek at kuyruğu modeli iyi görünmeyebilir. Bu yüzden krepe yapabilir ya da saçlarınızı kabartarak daha uzun bir atkuyruğu postişi ekleyebilirsiniz. Uzun ve gür saçlarınız varsa zaten saçlarınızda yüksek at kuyruğu mükemmel görünecektir. Özellikle saçları hafif dalgalı olanlar için bu saç modeli oldukça dikkat çekici bir biçimde kullanılacaktır. Uzun saçları olanlar için ideal bir saç bakımının sağlanması durumunda her zaman bu model tercih edilebilir. Bazı kişilere toplu saç yakışmayabilir. Bu yüzden alnı açık bırakmak yerine daha kapalı tutan modeller kullanılabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu