Moda

2015 Yaz Sürprizi: Lacivert

2015 Yaz Sürprizi: Lacivert

2015 yaz sezonu tek kelimeyle sürprizlerle dolu. Yazın en trend renginin lacivert olması da bu sürprizlerden biri. Genellikle kışla özdeşleştirilen bir renk olan lacivert bu yaz sokak modasının da, davetlerin vazgeçilmez unsuru abiyelerin de ana renklerinden biri olmayı başarmış durumda.

Çizgili Trendinin Ana Rengi Lacivert

Sezonun öne çıkan diğer bir trendi de çizgiler. Çizgili olan her şey bu yaz çok moda ancak özellikle lacivert beyaz ikilisinin bir arada kullanıldığı çizgili kıyafetler sezonun en önemli trendini oluşturuyor. Lacivert-beyaz ikilisinin yaz mevsimlerinin modası asla geçmeyen denizci tarzı kombinlerin de rengi olması nedeniyle yaz boyunca bu iki rengin birlikteliği ile çok sık karşılaşacağız.

Bu arada yalnızca kıyafetlerde değil ayakkabı ve çantalarda da lacivertin kullanıldığı modeller ünlü markaların koleksiyonlarında kendilerini gösteriyor. Bu sayede lacivert trendini kendi tarzınıza kolayca adapte edebilirsiniz.

Mayolar da Lacivert!

Yaz modası denilince akla gelen ilk şeylerden biri de plaj şıklığı. Markalar 2015 bikini-mayo modellerinde lacivertin kullanıldığı onlarca şık tasarıma yer vermişler. Mayolarda da lacivertin sık sık beyazla birlikte kullanıldığı görülüyor. Lacivert çizgili mayo ve bikiniler sayesinde plajların en şık ve trend görünen kadını olmayı başarabilirsiniz. Ayrıca sadece lacivert mayolar da beğeniye sunulmuş koleksiyonlarda. Kısacası 2015 yazında plajlarda şık bir şekilde arzı endam etmek istiyorsanız tatil bavulunuza lacivert mayo ve bikinileri koymayı sakın unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu