Dekorasyon

2018 Dekorasyonunda Trend Renkler

2018 yılına girilmesi ile birlikte, dekorasyonda trend renkler kendini göstermeye başladı. Bu yıl 2017 yılına egemen olan beyaz ve pembe tonlarından uzaklaşma başladı. 2018’ in trend renkleri ise toprak tonları ve kırmızıdır. Her alanın dekorasyon konusunda farklılaşması 2018 yılında da kendini gösterir.

2018 Mutfak Dekorasyon Renkleri

Kadınların en fazla zaman geçirdiği alanların başında mutfak gelir. Mutfak dekorasyonunda her zaman temizlik ve rahatlık ön plandadır. Bunun nedeni mutfakların daha çok işlevsel özelliklerinden yararlanılmasıdır. Bu nedenle de mutfağı daha ferah ve temiz gösterecek trend renkler her zaman tercih edilir.

Mutfak dekorasyonu için 2018 trend renkler arasında kahve tonları ilk etapta göze çarpar. Özellikle son dönemlerde mutfak dolaplarındaki mat ve pastel renklere artık kahve tonları da eklenmiştir.

2018 Dekorasyonunda Trend Renkler2018 Oturma Odası Dekorasyon Renkleri

Oturma odaları artık insanların rahatlayacağı bir yer haline dönüşür. Gün boyu iş stresi ile uğraşan insanlar; sakin bir ev ortamı ile karşılaşmak ister. Bu sakinlik ise oturma odası dekorasyon renklerine de yansır. Pastel renkler içerisinde kahve tonları her zaman insanları rahatlatan bir renk olma özelliği taşır. Bu nedenle de oturma odası dekorasyonu için sıklıkla tercih edilir.

2018 oturma odası dekorasyonunda, aksesuar kullanımında da sadeliğe gidilmiştir. Göz yoran fazla aksesuar kullanımı ortadan kaldırılır ve insanları rahatlatmaya yarayan mat objeler tercih edilir.

2018 Yatak Odası Dekorasyon Renkleri

Uykunun daha kaliteli bir hale getirilmesi için 2018 yatak odası dekorasyon renkleri oldukça koyu tonların egemenliğine girmiştir. Özellikle lacivert ve kahverengi kullanımı 2018 trend renkleri arasında yer alır. Bu renkler kişilerin rahat bir şekilde uykuya dalmasını da kolay hale getirir. Böylece insanlar günün tüm yorgunluğundan kurtulma olanağı elde eder.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu