Moda

Askılı Pantolonlar Geri Döndü!

Askılı Pantolonlar Geri Döndü!

2015 Sonbahar pantolon modası göz önüne alındığında, askılı pantolonlar konusunun ön plana çıktığını ve sıkça gündeme geldiğini görmekteyiz. Askı detaylar son yıllarda biraz geri planda kalmıştı ancak günümüzde bu tarz pantolonlar yine önemli bir yer edinmektedir. Bu tarz pantolonları tercih ederken bazı önemli noktalara dikkat etmenizde büyük fayda vardır.

Askılı Pantolonlar Geri Döndü!

Askılı pantolonlar konusunda genellikle koyu renklerin revaçta olduğunu görmekteyiz. Özellikle siyahın ön planda olduğu bir dönem yaşıyoruz. Bu tarz pantolonları dar kesim gömlekler ile kombin etmeniz son derece olumlu sonuç verecektir. Askı detayı ise genellikle pantolon ile aynı renkte olmakta ancak bazı farklı modellerde ise askı detayı ile pantolon farklı renkler de olabilmektedir.

Askılı pantolonlar konusunda en fazla dar kesim modellerin tercih edildiği görülmektedir. Siyah pantolon ile birlikte beyaz dar kesim gömlek ve ince siyah mont kombini son derece olumlu sonuç vermektedir. Bu tarz pantolonlar ile birlikte sportif görüntü yakalamak isteyenler düz veya spor ayakkabıları tercih edebilir. Bunun yanı sıra topuklu ayakkabılar ile daha klasik bir görüntü elde etmeniz mümkündür.

Askılı Pantolonlar Geri Döndü!

Askılı pantolonlar konusunda cep detayları da önemlidir. Bunun yanı sıra, bu tarz pantolonlar ile birlikte yoğun aksesuar kullanmanız önerilmemektedir. Daha sade görüntü ile sonuç daha olumlu olacaktır. Ayrıca, bu tarz pantolonlar ile birlikte genellikle askılı olmayan küçük çantalar önerilmektedir. Bu pantolonları tercih ederken geniş paçalı olan modellere de bakmanızda fayda vardır.

Askılı pantolonlar ile birlikte modayı yakından takip etmiş ve şıklık yakalamış olacaksınız. Bu tarz pantolonları başarılı bir şekilde kombin etmeniz durumunda dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun için markaların çeşitli modelleri arasında sıkı bir araştırma yapmanız ve tüm etkenlere dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu