Moda

En İyi 10 Seksi Kombin Önerisi

Kadınların giyimlerinde dikkat ettikleri şeylerden birisi de kendilerini çekici gösterecek kıyafetler seçmektir. Çünkü her kadın güzel görünmeye, ilgi çekmeye ihtiyaç duyacak ve yaşı, fiziği, yüzü nasıl olursa olsun dişiliğini ortaya koymak isteyecektir. Bu nedenle  için en iyi seksi kombinler nasıl hazırlanır sizlere bundan bahsedeceğiz. İşte seksi kombinler hazırlamak için tüyolar:

  1. Deri Detaylara Önem Verin

Özellikle kış aylarında ayakkabıdan çantaya, monttan kıyafetlere ve deri elbiselere kadar deriyi özgürce kullanın; ancak bu her aksesuar ve giysiyi deri olarak seçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Deri detaylarla hazırlanmış bir kombin sizi oldukça çekici gösterecektir.

  1. Dekolte Tek Bir Yerde Olmalıdır

Bacak, sırt, göğüs gibi dekolte yerlerinin tamamını değil, yalnızca bir tanesini ortaya çıkarın. Böylece o noktaya dikkat çekebilirsiniz.

  1. Yırtık Jean Modasına Ayak Uydurun

Yırtık jeanler son zamanların modası ve bu moda kolay kolay geçeceğe benzemiyor. Yırtık bir jean üzerine bol ve rahat bir tişört ile hem sportif hem de çekici görünebilirsiniz.

  1. Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılarınızı etek, elbise ve dar pantolonlarınızla tercih edin; böylece ayakkabının şık duruşunu ve çekiciliğini ortaya koyabilirsiniz.

  1. Maskülen Seçimler

Çoğu erkek maskülen giyinen kadınları daha seksi buluyor; erkeksi görünüme aldırmayın, gömleğinizin fazladan açacağınız bir düğmesi sizi oldukça seksi kılacaktır.

  1. Dar Spor Parçalar

Spor taytlar ve tişörtler birlikte giyildiğinde son derece çekici bir hale geliyor. Yoga kıyafetlerinizle dışarı çıkmaktan çekinmeyin!

  1. Mini Şort ve Tişörtler

Mini şortların bol tişörtlerle oluşturduğu kombinler de kadınların vazgeçilmez çekici giysileri olma özelliğini her zaman koruyor.

  1. Tek Omzu Açık Kazaklar

Tek omzu açık tişört ve kazaklar özellikle dar ve yüksek bel pantolonlar ile kombin yapıldığı zaman ortaya çok çekici bir görünüm çıkıyor.

  1. Dantelli Giysiler

Dantel detaylı kazak ve bluzlar sade pantolon ve eteklerle birlikte giyildiği zaman dikkatleri dantellerin üzerine çekiyor. Transparan detayların çekiciliği hiçbir zaman geçmeyen bir moda olarak kalacağa benziyor.

  1. Dağınık Ve Salaş Kombinler

Dağınık saçlar, bol kıyafetler ve spor ayakkabılar ilgi çekici aksesuarlarla birlikte seksi kombinler haline geliyor. Her zaman şık olmaya çalışmayın, bazen bırakın dağınık kalsın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu