Dekorasyon

Evine Boyut Katacak Duvar Çıtası Uygulamaları

Evine Boyut Katacak Duvar Çıtası Uygulamaları nelerdir? Duvar çıtası uygulamaları birbirinden farklı modellerle değişik bir hava katacağınız ortamlar sunmaktadır. Beğendiğiniz modelleri bularak uygulamaya geçebilirsiniz.

Evine Boyut Katacak Duvar Çıtası Uygulamaları nelerdir? Duvar çıtası uygulamaları evinize boyut katacak seçeneklerle aktarılmaktadır. Çeşitlere göre uygulama taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Kareli Üçgen Desen Duvar Çıtaları

Düzenli bir geometrik desen oluşturacağınız duvarlarda görsel açıdan dinlendirici bir işlem vardır.

  • Duvar çıtalarında dairesel ya da üçgen kare gibi modelleri kullanabilirsiniz.
  • Tasarım ve desen açısından seçenekleriniz çok fazladır.
  • Duvarların belirli bölgelerine uygulanan modeller fiyatlandırmada değişmektedir.

Renkli Ev Dekorasyonu | Duvar Çıtası Modelleri

Çeşitli duvar çıtalarını bir arada kullanırken renkli ev dekor modelleri açısından değerlendirebilirsiniz. Duvar çıtasının büyüklüğünü de hesaplayarak renkleri kullanabilirsiniz. Tek renk kullanım olabileceği gibi daha kapsamlı renklerden de uygulanabilir. Bütünlük sağlayan görseller size kendinizi daha iyi hissettirecektir.

Kalın Duvar Çıtası Nedir?

Şerit görüntüler kalın olduğunda duvar çıtası da kalın anlamına gelir.  Desenlerde kalınlık görsel açıdan zevk verebilir. Kalın panellerden oluşan sistemlerde minimal dekorasyonun tüm ihtiyaçlarını da karşılamış olursunuz. Ahşap malzemelerle güçlendirilen görseller de olabilir.

Ekonomik Duvar Çıtaları

Uygulama alanında ekonomik bir sonuç alabilmeniz için duvar çıtalarını özenle seçmelisiniz. Tek seferde çok sayıda ürün eklenemez durumdaysa aşamalı ve göze çarpan bir yerde duvar çıtası hazırlanabilir. Salonlar en ideal yerlerdendir. Mutfak sona bırakılabilir.  Tek yerle de sınırlı kalabilirsiniz. Yeni değişiklik yapmak isteyenler için ev dekorasyon ürünü fikri olarak maksimum keyif sağlar.

Motifli &Düz Duvar Çıtası Modelleri

Üç boyutlu bir bezeme uygulaması olan duvar çıtaları klasik bir hava katarken genel bir değişim sunmaktadır.  Fiyatlandırma açısından düz olanlar ve motifli duvar çıtaları değişebilmektedir. Kullanılan malzeme ve uygulama türleri farklıdır.

Duvar çıtası modelleri motifli ve düz olarak kullanılabilir. Salonlarda genel malzemeleriniz çok gösterişliyse minimal bir ekleme olabilir. Düz çıta eklemesi yeni bir bakış açısı sunarak ferahlatıcı etkiler sağlamaktadır.

Motifli duvar çıtaları bütünsel olarak renk ve hareket katılması istenen çözümler sunar. Motifli desenler her yerle uyum sağlamayabilmektedir. Minimal dekorasyon sevenler için ufak hareketlilik sağlaması bakımından mutlaka dikkate alınmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu