Teknoloji

Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Xiaomi ekran görüntüsü alma işlemi  “Mi A2 Lite” modellerde bazı yöntemleri takip ederek yapılabilmektedir.

Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Görüntüsü Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Xiaomi ekran görüntüsü sevdiğiniz görüntüleri anında kaydetme avantajı sağlamaktadır. Buton ile bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Kullanıcılarına birçok özelliği aynı anda sunan Xiaomi Mi A2 Lite

Ekran Görüntüsü Neden Alınır? Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Görüntüsü Alma

Video içeriklerinde, fotoğraflara bakarken ekran görüntüsü almak isteyebilirsiniz. Önemli evraklarla alakalı bilgiler kaydedilmek istendiğinde anında görüntü yakalanabilir. Kolaylık sağlayan ekran görüntüsünü Xiaomi Mi A2 Lite modellerde şu adımlarla yapabilirsiniz.

  • Telefonunuzun yanlarındaki iki kısma aynı anda parmağınızı basılı tutmalısınız.
  • Xiaomi Mi A2 Lite ekran görüntüsü alırken aynı anda işlem olmazsa istenen sonuç olmayacaktır.
  • Tuşlarda bir temassızlık olması halinde Xiaomi Mi ekran görüntüsü Cihaz tuş arızalarında mutlaka bir teknik destek alınmalıdır.

Ekran Örüntüsü Aldıktan Sonra Ne Yapılır?

Xiaomi Mi A2 Lite ekran görüntüsü aldıktan sonra bunu kaydedeceğiniz yeri seçmelisiniz. Açtığınız yerde görüntüyü yeniden düzenlemek ve üzerinde işlem yapmak isteyebilirsiniz. Düzenlemenin kapsamı, kendi ihtiyaçlarınıza göre değişecektir. Üzerinde oynama yapılacak programları ayrıca telefonunuza indirebilirsiniz. Çok sayıda görüntü ve yazı düzenleyici Xiaomi Mi A2 Lite uygulaması yer almaktadır.

Uygulama ile Ekran Görüntüsü | Ekran Kaydı Alındığı Nasıl Anlaşılır

Ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttuğunuzda bir ses gelecektir. Cihazınızda bu sesi kendiliğinden duymuş olursunuz. Hazırda yükleme olmayan bir cihaz varsa ekran görüntüsü almak için uygulama indirmeniz gerekebilmektedir.

Hangi uygulamalarla Xiaomi Mi A2 Lite ekran görüntüsü alınabileceğine gelince Touchshot, ScreenMaster uygulaması gibi seçenekleri mağazalardan bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Nerede Saklanır?

Görüntüleri kaybetmeniz durumunda cihazınızdaki otomatik silme ayarlarınızı kontrol ediniz. Genellikle otomatik olarak galeri bölümüne aktarım olacaktır. Cihaz teknik desteğine de başvuru yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsünü saklamak için telefonunuzdaki galeri bölümünü kullanabilirsiniz. Cihaza eklenen hafıza kartı varsa yeni alana gönderim yapabilirsiniz.

  • Hotmail, gmail vs. maile gönderim
  • One drive
  • Google Drive
  • Bulut saklama alanları, bilgi depo saklama alanları kullanılarak ilerleme sağlanabilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu