Moda

Hangi Ayakkabı Moda?

Modaya uygun bir ayakkabı almak istemeniz halinde hangi ayakkabı moda sorusunu sorabilirsiniz. Aşağıda örnekler verilmiştir.

Yazın Vazgeçemediğiniz Ayakkabılar

Sıcak aylarda tercih edilmesi en uygun olan ayakkabılar, hangi ayakkabı moda sorusuna yanıt olarak gösterilebilir. Yazın giydiğinizde hem rahat edeceğiniz hem de şık olacağınız ayakkabılar mı olsun istiyorsunuz? Bunun için çok sayıda babet ve sandalet örneği verilebilir. Ayağınızda yokmuş gibi hissedeceğiniz sandaletler ile gün içinde son derece rahat edeceksiniz.

Sandalet Modası;

Yazın sandalet modası hiçbir zaman bitmiyor. Her zaman modellerin değişmesi, tarzın değişmesi söz konusu olabilir. Ancak bunun dışında sandalet giyerek şık bir görünüm elde etmenizin önüne geçilmez. Direkt olarak seçiminizi yaparak, sandalet alabilirsiniz.

Babet Modası;

Babet modası da geçmeyecek modalar arasında. Modeller değişiyor; ancak giydiğinizde keyif alacağınız çok sayıda babet üretiliyor. Renk renk olan babetler arasından zevkinize uygun olan bir seçim yapabilirsiniz.

Yukarıda verilen modeller hem yaz için uygun hem de moda olan ayakkabılar olarak gösterilir. Size hitap etmesi durumunda bu ayakkabılar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Şık Ayakkabılar

Yazın tercih edeceğiniz ayakkabı şık gözükmek için tercih edeceğiniz bir ayakkabı da olabilir. Bu ayakkabılar arasında bağlamalı ayakkabılar 2018 yazının modasıdır. Genellikle hardal sarısı, bordo, kırmızı, yeşil gibi çarpıcı renklerin tercih edilmesi mümkündür. Bu şekilde son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Seçtiğiniz ayakkabıların giymiş olduğunuz kıyafete uygun olması yeterlidir.

  • Hafif topuklu ayakkabılar
  • Dolgu topuk ayakkabılar
  • Simli – taşlı ayakkabılar

Şık olmanız için yukarıda verilen ayakkabı modelleri içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan modeller içinden ayakkabınızı alarak, uygun bir kombin yapabilirsiniz. Şık ayakkabı modelleri içinden seçiminizi yaparak, kombin etmeniz mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu