Moda

Kadınlarda Gece Kıyafetinin Yeri Ve Önemi

Kadınlarda Gece Kıyafetinin Yeri Ve Önemi

Bayan giyim sektörü oldukça ileri bir vaziyettedir. Ancak bu bile maalesef kadınlarımıza yetmemektedir. İşte tam da bu noktada devreye giren tasarımcılar kadınlar için eski olan ürünleri tekrar tasarlayarak onlara yepyeni modeller sunmaktadırlar. Bu alanda da başı gece kıyafeti almaktadır. Bayanlar için oldukça önemli bir yere sahip olan bu kıyafetleri eski tarz ve yeni tarzı bir araya getirerek yeniden tasarlamışlardır.

Dantelli Gece Kıyafeti Modeli

Hanımların genelde bir davette giymeyi tercih ettiği gece kıyafet modelleri hanımların isteğine göre farklılık göstermektedir. Daha çok sade tarz giyinmeyi seven hanımlar mutlaka dantel yaka gece kıyafetini tercih etmelidirler. Bu kıyafetlerin yaka kısımları ya da isteğe göre bel kısımları da eskiden evlerimizde sıkça kullanılan dantel motifleri ile süslenmektedir. Sade ve şık olan bu tasarım ile sizde yeniliğe öncülük edin.

Kareli Ve Canlı Renkler İle Yepyeni Bir Görünüm

Genel olarak erkek gömlek modellerinde tercih edilen kare sistemi bu sefer gece elbiseleri için tasarlanmıştır. Etek boyunun diz bölgesinde bulunduğu bu elbise türleri kareli ve canlı renklerden oluşmaktadır. Bu tarz elbiseleri genelde kokteyllerde ve yazın verilen partilerde tercih etmeniz gerekir.

Straplez Tarzı Gece Kıyafetleri

Son moda olarak geliştirilen straplez gece kıyafetleri oldukça şık ve zariftir. Omuz bölgesinden bir askın ile tutturulan ya da isteğe göre askının da olmadığı bu kıyafetlerin etek bölgesi diz kısmının aşağısında kalır. Bu model son dönemde en çok tercih edilen üründür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu