Moda

Kesik Tipte Mayolar

Kesik Tipte Mayolar

 

 

Yaz aylarında moda dünyasında önemli yenilikler ortaya çıkmaktadır. Deniz ve kum gibi öğeleri çağrıştıran yaz döneminde bu faktörler modaya da yön vermektedir. 2015 plaj modası incelendiğinde kesik tipte mayolar bu sezonun en dikkat çekici modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cut-out adı verilen kesik tipte mayolar bu yaz dönemine adeta damga vurmaktadır. Birbirinden önemli markaların en çekici trendleri arasında yer alan bu modellere, ünlü plajlarda sıkça rastlamak mümkündür. Bu model mayolarda kesik hatlar dikkat çekmekte ve bu da mayoya şıklık katmaktadır.

Kesik Tipte Mayolar

 

 

 

 

Kesik tipte mayolar incelendiğinde özellikle yan kısımlarındaki kesik hatlar ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra göbek hizasında kesik bulunan mayolar da fazla kullanılmaktadır. Vücut hattının ön plana çıkmasını sağlayan bu mayolar, özellikle düzgün fiziğe sahip kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kesik tipte mayolar ile dikkat çekmek mümkündür. Bu mayolarda geometrik desenler ön plana çıkmaktadır. Renk bakımından karışık ve canlı tonların bir arada kullanıldığı modeller yaz aylarına oldukça uygundur. Bu modeller özellikle uygun aksesuarlar ile kombin edildiğinde çok daha olumlu sonuç vermektedir.

Kesik Tipte Mayolar

Kesik tipte mayolar ile plajlarda hem farklı görünecek hem de şıklığı yakalayacaksınız. Bu tarzda mayolar, özellikle ünlü sahillerde gözde modellerdir. Bu modelleri birçok ünlü kişinin de tatillerini geçirirken tercih ettikleri de görülmektedir. Yaz döneminde plajlar renkli ve farklı görüntüdeki mayolar ile şenleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu