Moda

Siyah Ceket İle Yapabileceğiniz 5 Farklı Kombin Önerisi

Siyah Ceket İle Yapabileceğiniz 5 Farklı Kombin Önerisi! Renkler içerisinde en asil renk siyahtır. Siyah ceket her kadının gardırobunda olmalıdır. Çünkü; derece kurtarıcı bir üründür.

Siyah ceket ile yapabileceğiniz kombinler ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz. Öncelikle asil renkler arasında ilk sırada siyah bulunuyor. Her bayanın dolabında olması gereken renklerden biridir. Siyah ceket hem günlük hem de özel günler de sıkça kullanılan bir giysidir. Günümüzde çoğu kadın siyah ceket ile mükemmel kombinler yapıyor. Ancak özellikle siyah ceket ile yapılabilecek kombinleri merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1-Siyah Ceket İle Uyumlu Kombinler

Siyah ceket ile uyumlu kombinler yapmak oldukça kolaydır. Ancak doğru parçalar tercih ettiğiniz zaman kolay olur. En asil renk siyahtır. Ceket altına bol bir siyah renkte pantolon, gümüş rengi takılar, siyah bir el çantası ve beyaz bir bluz ile kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınızı gergin bir şekilde toplayarak bordo bir topuklu giyebilirsiniz.

2-Siyah Ceket İle Bordo Şıklığı

Siyah ile en uyumlu renkler arasında bordo yer almaktadır. Özellikle siyah ceketin içerisinden bordo renkte kısa bir elbise ya da dar pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda bordo bir el çantası ve gold takıları unutmayın.

3-Siyah Ceket İle Hangi Kombini Yapabilirim?

Siyah ceket ile nasıl bir kombin olmalıdır?  sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle siyah ile en uyumlu renkler arasında gri, beyaz, yeşil, sarı, mavi, kırmızı, krem, turuncu ve lacivert renkleri tercih edilebilir. Siyah ceketinizin içerisine beyaz bir bluz, gri bir pantolon ve gold takılar tercih edebilirsiniz.

4-Siyah Ceket İle Kombinler Nasıl Olmalı?

Ceket kombinleri oldukça sade ve şık olmalıdır. Özellikle takı tercihinde bulunurken kıyafetinizin renkleri ile uyumlu olmasına özen gösterin. Siyah ceketi etek, elbise ve pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz.

5-Siyah Ceket İle Büyük Çantalar Kullanın!

Siyah ceket giydiğiniz zaman büyük bir el çantası veya omuz çantası kullanabilirsiniz. Ceketler ile en iyi duran çanta tipi büyük ve sade renkte olmasıdır. Siyah ceket kombini oldukça kolaydır. Ancak burada odak nokta uyumlu renkler ile kombin yapmaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu