Moda

Skinny Jean Neyle Kombinlenir?

Son yıllarda bayanlar kendilerine daha fazla özen göstererek dış görünümlerine fazlasıyla önem vermeye başladılar. Giyim sektörü de aynı doğrultuda gelişerek bayanlara daha iyi ürünler üreterek daha şık olmalarını sağlıyor.

Skinny Jean Neyle Kombinlenir?
Skinny Jean Neyle Kombinlenir?

Genellikle erkekler tarafından giyilen kot pantolonlar son yıllarda bayanlar tarafından da fazlasıyla tercih ediliyor. 2007 yıllarında moda olan Skinny Jean her dönemde modası geçecek diye beklense de bayanların sürekli olarak tercih ettikleri ürünlerin başında geliyor.

İngilizce “sigara pantolon” olarak tanıtılan bu kot pantolonlar bayanlara ayrı bir şıklık katarak çekiciliklerini ön plana çıkarıyor. Her alanda olduğu gibi bu pantolonları giyerken de dikkat edilmesi gereken durumlar var. Bu durumları bir araya getirerek aklınızdaki sorulara cevap bulduk.

Skinny Jean Neyle Kombinlenir?
Skinny Jean Neyle Kombinlenir?

Skinny Jean satın alırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar bulunmakta. Öncelikle etiketine bakarak pamuk likra oranına dikkat edilmeli. Pamuğun yüzde seksen likranın yüzde yirmi civarında olması ideal pantolon için uygun. Belimiz ve bacaklarımızı saran pantolon esnek olması gerekmekte ne derece rahat edebileceğinize dikkat etmelisiniz.

Skinny Jean tercih edecek kişilerin bacakları, ayak bilekleri ince ve düzgün olmalı. Ayrıca basen sorunu olmaması da şıklık için önemli. Fazla kiloları bulunanlarda Skinny Jean tercih edebilirler ancak kilolarını gizlemek amacıyla pantolonun üzerine dökülen koyu renk giysiler tercih etmeliler.

Bir başka sorunsa Skinny Jean nasıl kombine edebilirim? Her mevsime göre farklı şekillerde kombine etmeniz mümkün. Kışın pantolonun altına topuklu ayakkabılar yada çizmeler tercih edilebilir. Yazları ise pantolonlarla uyumlu babetler çekiciliğinizi artıracaktır. Dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta ise giydiğiniz giysilerin pantolonlarınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu