Burçlar

Yengeç Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar Hangileridir? Yengeç burcu kişilerin duygusal yönleri daha ağır basmaktadır. Hayatlarında mantık ve duygusallığı dengelemekte zorlanabilmektedir. Özellikleri arasında anaç olması gelmektedir.

Yengeç Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar Hangileridir? Aile bağlarına düşkündür. Yeri geldiğinde ailesine veya arkadaşlarına annelik yapabilmektedir. İyi bir ebeveyn rol modeli olarak gösterebilmektedir. Merhamet, şefkat ve yardımseverlik duyguları gelişmiştir. Mizacı genellikle içe dönük yaşayan insanlardan oluşmaktadır.

Sevdiklerinin konuşmasına çok fazla dikkat etmektedir. En küçük olaylardan kolay kırılabilmektedir. Yengeç burçlu kişiler boğa, akrep ve başak burçlu kişilerle anlaşmaktadır. Bu kişilerle dostlukları uzun bağlılıklar oluşturabilmektedir. Bu burçlar tarafından değer gördüğünü bilmektedir. İlişkilerindeki uyum ise huzur vericidir. Sağlıklı aile ortamı oluşmaktadır. Yengeç burcu kişiler eşine ve çocuklarına karşı sorumluluklarını iyi bilmektedir.

Yengeç Burcu Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç burcu anlaşamadığı burçlar arasında aslan, yay ve kova burçlu insanlar yer almaktadır. Yengeç burçlu insanların hassas ve kırılgan bir yapısı bulunmaktadır. Aslan burcunun egoistliği altında ezilebilmektedir. İlişkilerde otoriter yaklaşımından çabuk sıkılmaktadır. İkili iletişimlerde çok fazla zorlanmaktadır. Aslan burçlarının eğlence anlayışlarını gürültülü ve yorucu olarak görebilmektedir. Yeni insanlarla tanışmaktan çekindiğinden dolayı eğlenceleri zehir olabilmektedir.

Yay burcu insanları bağımsızlıklarına oldukça düşkündür. Göçebe ruhu bulunmaktadır. Kısa süreli tatillerinde bile farklı noktaları ziyaret etmektedir. Bağlılıktan kaçan tutumları yengeç burçlu insanları çileden çıkarabilmektedir. Özellikle aşk hayatında üzün süreli ilişkiler yaşayamazlar. Yengeç partnerleri geleneklerine, kökenlerine ve ailesine bağlı olmak istemektedir.

Kova burcu kişiler iletişimde açık sözlüğü ve sivri dilleriyle alınmaktadır. Kırılgan yapıya sahip yengeç burçlu kişilere zor zamanlar yaşatabilmektedir. Duygusallığını, sevgisini ve hassas durumunu görmezden gelmektedir. Kırdığını fark etmeden hayatlarına devam etmeyi yeğleyebilmektedir. Bundan dolayı yengeç burcu kişilerle çok fazla anlaşamamaktadır.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatında huzur aramaktadır. Partnerlerinden kendisini sahiplenmesini istemektedir. Sorumluluk bilen kişilerden hoşlanmaktadır. Bağımsızlıklarına düşkün kişilerden asla hoşlanmazlar. İlişkilerinde de anaç duygusu hep ön tarafta tutmaktadır. Aile kurmak hayatlarındaki en büyük vazifedir. Eşlerine ve çocuklarına karşı kendini adamıştır. İlişkilerinde romantik taraf olmaktan çekinmezler. Hediye seçimlerinde aile yadigârı ve aranızdaki özel duyguları anlatan nesneleri seçebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu