Moda

Yıla Damgasını Vuran Beyaz Gömlek Modası

Yıla Damgasını Vuran Beyaz Gömlek Modası

Beyaz gömlek, yıllardır kullanılan bir giysi olmasına rağmen, bu yıl ceketlerin, kotların, mini ve midi eteklerin beraberinde kullanımı artmıştır. Tepeden tırnağa beyaz giyinmenin moda olduğu 2015 yaz sezonu, beyaz erkek model veya şifon gömleklerde, değişik model ve kumaş seçeneği fazlaca kullanılmaktadır. Beyaz gömlek ile gece ve gündüz kullanmak için değişik kombinler yapmak mümkündür.

Beyaz Gömlek İle Gece Kombinleri

Gece giyinmek için tercih edilen beyaz gömlekler, saten ve şifon kumaşlardan dikilmiştir. İnce şeffaf bu gömlekler, altına düz renk renkli pantolonlar ve mini şifon geniş etekler ile kullanılır. Gece giyilen şifon gömlekler ile stiletto tarzı ayakkabılar veya açık bantlı ayakkabılar uyum göstermektedir. Gidilen ortama göre seçilen küçük bir portföy çanta, sade ve şık bir gece kombini oluşturacaktır.

Gündüz Kullanılan Beyaz Gömlekler

Beyaz gömlek ofis kombini olarak kullanıldığında, blazer ceketlerin içinde veya tek olarak kullanılmaktadır. Tek kullanırken, altına yırtık kot pantolonlar ve her çeşitte etek veya pantolon uyum sağlar.

Tepeden Tırnağa Beyaz Giysi Modası

Tepeden tırnağa beyaz giyinme modasında ise beyaz gömleğin altında yine beyaz renkte pantolonlar ve etekler giyilmelidir. Ayakkabının hatta çantanın yine beyaz renk seçilmesi, yılın modasını yansıtan bir görüntü oluşturacaktır. Beyaz giyim modasında renkli takılar ile giysi hareketlendirilir. Hafif bir makyaj ve abartıdan uzak toplanmış saçlar ile her ortam için uygun giysi kombini oluşturmak mümkündür.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu