Moda

Yılın Modası Olan Gelinlik Modelleri

Giyeceğiniz gelinliğin modaya uygun olmasını mı istiyorsunuz? Yılın modası olan gelinlik modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Hangi Gelinliği Giymeliyim?

Düğün hazırlıkları boyunca belki de en çok soracağınız sorular arasında hangi gelinliği giymeliyim sorusu olacak. Yılın modası olan gelinlik modelleri arasından seçiminizi yaparak, direkt olarak o gelinliğin size özel dikilmesini sağlayabilirsiniz. Moda olan gelinlikleri inceleyerek, kabarık olup olmadıklarına ya da kesimlerinin nasıl olduğuna bakabilirsiniz. Kullanılan kumaşlar, beyazın tonu gibi hususlar üzerinden incelemelerinizi yaparak hangi gelinliği almak istediğinizi çok daha kolay şekilde seçebilirsiniz.

Hafif Kabarık Gelinlikler;

Belden aşağısının bir miktar kabarık olduğu gelinlikler ile tam bir prenses olmaya hazır olun. Straplez olan bu gelinlikler, sizin çok zarif gözükmenizi sağlayacak. Dilerseniz kollarınız için tül detayların kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda çok daha hoş bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

Balık Gelinlik Modelleri;

Zarif gözükmeniz için bir diğer gelinlik modelinin balık gelinlik modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu gelinlik modellerinde de tül detaylarının en iyi şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Sırt bölgesinde ya da dizden sonrasında kullanılan tül detayları ile gelinliğinize şık bir hava katabilirsiniz. Moda gelinlik modelleri arasından sizin vücudunuza en uygun olanını seçebilirsiniz.

Gelinlik Aksesuarları

Seçmiş olduğunuz gelinliğinizin ardından gelinlik aksesuarlarını da seçmeniz istenecek. En önemlisi nasıl bir çiçeğiniz olsun istiyorsunuz? Tamamen hayal ettiğiniz gibi bir çiçek olması önemli. Özel olarak yaptırılan renk renk çiçeklerin son dönemde moda olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için hangi çiçeği istiyor olduğunuzu belirleyerek, yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gelinlikte takacağınız tacınız da çok önemli. Sade bir taç ile son derece zarif bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Gelinlik aksesuarları arasından da beğendiğiniz seçimleri yapın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu