Güzellik

Piezo Cerrahisi ile Doğal Burun Estetiği

En çok yapılan estetik cerrahi müdahalenin burunda olduğunu söyleyebiliriz. Piezo cerrahisi ile doğal buruna kavuşmanız mümkündür.

Burun estetiği Nasıl Yapılır?

Estetik için kullanılan yöntemler arasında Piezo cerrahisi bulunuyor. Burnunuzun doğal bir görünüm ile hayal kurduğunuz gibi olması mümkün. Bunun için geliştirilmiş olan yöntem, kemik şekillendirme olarak açıklanabilir. Elektrik enerjisini mekanik enerjiye, mekanik enerjiyi ise elektrik enerjisine dönüştürme üzerinden hareket edilmektedir. Bu şekilde ameliyat gerçekleşecek ve kişinin burnunun istediği hali alması – yüzüne en uygun şekli alması sağlanacaktır.

Piezo Cerrahisinin Avantajları

Burun için geliştirilmiş olan piezo burun estetiği sayesinde elde edeceğiniz çok sayıda avantaj bulunuyor. Siz de avantajlı şekilde burnunuzun istediğiniz gibi olmasını istiyorsanız, direkt olarak bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Aşağıda tedavi yöntemi ile elde edeceğiniz avantajlar sunulmuştur.

Hekim açısından kullanım kolaylığının elde edilmesi mümkündür.

Bu yöntem ile daha hassas ve zarif bir burun elde edeceksiniz.

Son derece hassas kemiklerin oluşturulması sağlanacaktır.

Kemikte kesim yumuşak dokuya zarrar vermeden yapılacaktır.

Dokuların zarar görmeden şekillendirilmesi sağlanacaktır.

Diğer burun estetiği yöntemlerine göre iyileşmesi süresinin çok daha hızlı olacağını söyleyebiliriz.

Burun estetiği yaptırmak istiyorum diyen kişiler, bu yöntem ile elde edeceği avantajları kaçırmamalı. Doktorunuz ile kurmuş olduğunuz iletişimin sonunda doğru olan bu yöntem ile tedavi olmanız olabilir. Direkt olarak tedavinin gerçekleşmesi ile burun kemiğinizin istediğiniz biçimde olmasını sağlayabilirsiniz. Burnunuza yapılacak olan müdahale doktorunuz ve sizin tarafınızda belirlenir. Sizin yüzünüz için en uygun olan burun seçilir ve anında müdahale edilir. Hızlı iyileşme sayesinde burun estetiği sonrası çok daha rahat geçecek. Yöntem hakkında doktorunuzdan birebir bilgi alma avantajınız da olacak. Dilerseniz iletişim kurabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu