Ekonomi

Garanti bankası kredi hesaplama ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası tarafından yapılan garanti bankası kredi hesaplama ihtiyaç kredisi hesaplama ve sorgulama sayfası sayesinde almak istediğiniz ihtiyaç kredisi ürünlerinin tamamını bulabilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Bireysel kredi ihtiyaçları konusunda Garanti Bankası kredi ürünleri üzerinden en uygun ihtiyaç kredisi alternatiflerini düşük faiz oranlarında sizlere sunmaktadır. Garanti Bankasının bireysel kredi türlerinden ihtiyaçlarınıza göre en uygun ihtiyaç kredi seçeneklerine kolayca ulaşmak için kredi hesaplama uygulaması, yapabilir, aradığınız kredi tutarı üzerinden online karşılaştırma gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranı indirimli ya da dosya masrafsız şekilde planlanan kredi gibi çeşitli kredi kampanyaları maliyet tablosu ve geri ödeme planı bilgilerine erişerek inceleyebilirsiniz.

İstenen Kriterler

Garanti Kredi seçenekleri kredi hesaplama aracı sayesinde ihtiyaç kredisi hesaplamanızı yaparak sizlere en uygun olan ihtiyaç kredisi seçeneklerine kolayca karar vererek, kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Bankalar, ihtiyaç kredisi başvuruları konusunda kendilerine ulaştığı zaman sizin kredi talebinizi onaylamak adına risk değerlendirmesi yapmaktadır. Her bankanın değerlendirme süreci farklı olmaktadır. Ortaya çıkan değerlendirme sonuçlarına göre her banka için farklılık göstermektedir. Bununla beraber kriterler genel olarak aynıdır. Bankalar, İhtiyaç kredisi talep durumlarını değerlendirirken sizinle ilgili şu noktaları incelemektedir;

  • Mevcut açık kredi hesapları
  • Önceki 5 yıl içerisinde bireysel kredi durumu
  • 5 yıl içerisinde kredi kartlarının durumu
  • Kefil olunacak hesaplar
  • Kefil olarak gösterilecek insanların kredi riski ve ödeme performans durumu
  • Geçmiş dönem ödenecek ve ödenmeyen borçlarınız
  • Gelir ve gider durumu,
  • Bankada yer alan mevduatlarınız ve süreleri

Garanti Bankası ihtiyaç kredilerini evlilik, tatil ya da eşya alımında kullanabilirsiniz. Çekeceğiniz kredi geri ödemesi 48 ay ile sınırlı hale getirilmiştir. Faiz oranları kullanım durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu