Ekonomi

Jasmy Coin Geleceği Hakkında Merak Her Şey!

Jasmy Coin Geleceği Hakkında Her Şey! Teknolojinin gelişmesi kripto paraların ortaya çıkmasına neden oldu. İlk kripto para olan Bitcoin’e olan ilgi daha sonraları diğer alt coinlerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Jasmy Coin Geleceği Hakkında Her Şey! Şu an kripto para borsalarında binlerce alt coin işlem görmektedir. Kripto paralara yatırım yapan yatırımcılar birçok alt coinlerin ucuz olmasından dolayı az bir ücretle büyük miktarlarda coin almaktadır. Bunlardan biriside alt coinler’in lider olacak coin’i JASMY Coin’dir. Yatırımcılar tarafından tercih edilen JASMY coin kripto para piyasasının gözdesi olmayı başardı.

JASMY Coin Nedir?

Kripto para borsalarının yeni yıldızı JASMY coin ilk olarak Binance borsasında listelenerek işleme başladı.2020 yılında Kunitake Ando tarafından kuruldu. Ethereum blok zinciri üzerinden faaliyet göstermektedir. Toplam adet olarak 50 milyar olarak üretilip, dolaşımda ise 4.75 milyar adet tir. Merkezi olmayan bir para birimidir. JASMY token cihazlar arasındaki token’leri aktararak ap hizmetlerini ödeme yoluyla kullanabilmektedir. Yapay zeka projelerini üreten Japon merkezli projelerden biri olan JASMY gelecekte nesnelerin internetine önem vermektedir. JASMY tokenin karar merkezinde Sony şirketi bulunmaktadır. JASMY token olarak ana düşüncemiz kişisel verilerin ait olan kişilere teslim etmek ve güvenli, sağlam şekilde dağıtımı yapılan ve yönetilen veriler demokratik yollar ile gerçekleşmesini sağlamak açıklamasını yapan Jasmy ıot Platformu bu düşünce ile yola çıkılmıştır denildi. 2019 yıllarında kurulmuş olan JASMY kullanıcılarının verilerini korumak ve pazara odaklanmak açıklamasında bulunuldu.

JASMY Coin Geleceği

Son zamanlarda kripto paralarda olan düşüşler Jasmy Coin’ide etkilese yine de kendini korumayı bilmiştir. Japonya’nın popüler hacimli kripto borsalarından olan Line ile geliştirdiği ortaklık ile Binance borsasında listelenmeyi başarmıştır. En yüksek seviyeyi 16 Şubat 2021 yılında gördü. En düşük seviyesini 2 Temmuz 2021 yılında gördü. Şu an bu yazımızı yazdığımız Mart 2 2022 yılında JASMY 0.017 Dolardan işlem görmektedir. JASMY coin birçok kripto para borsalarında listelenerek alım ve satımları yapılmaktadır. Bu borsalar şunlardır.

  • Mexc
  • Binance
  • Uniswap
  • Bittrex
  • Gate.io
  • KuCoin
  • CoinEx
  • CEX.IO

Gibi 22 kripto para borsalarında işlem yapılmaktadır. Bu borsalarda kolayca alım ve satım yapılabilir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu