Moda

Yüksek Bel Mayolar

Yüksek Bel Mayolar

 

 

Yaz döneminde özellikle plaj modası konusunda önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Günümüzde birbirinden güzel mayo ve bikiniler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 2015 plaj modası incelendiğinde yüksek bel mayolar konusunun ön plana çıktığı ve sıklıkla tercih edildiği görülmektedir.

 

 

Yüksek bel mayolar özellikle 60’lı yıllara adeta damga vurmuştur. O dönemde plajlarda çekilen görüntülerde yüksek bel modasının etkisi net bir şekilde görülmektedir. 2015 yazında plajlarda sıkça karşımıza çıkan bu mayolar, nostaljik esintilere neden olmaktadır. Çağdaş dokunuşlarla günümüze uygun hale getirilen bu modeller birçok ünlü markanın tercihi olmaktadır.

Yüksek Bel Mayolar

 

 

 

 

 

Yüksek bel mayolar genellikle klasik renklerle karşımıza çıkmaktadır. Geçmişe yolculuk yapmak isteyenler bu modelleri sıkça tercih etmektedir. Bu mayoları geniş şapkalarla kombinlemek de son derece olumlu bir sonuç doğurmaktadır.

 

 

 

 

Yüksek Bel Mayolar

 

Yüksek bel mayolar konusunda tercih yapmak isteyenlerin fiziksel özelliklerine dikkat etmeleri son derece önemlidir. Bu modeller uzun bayanlarda daha olumlu sonuç vermektedir. Özellikle birçok ünlü defilede karşımıza çıkan modellerde feminen görüntünün ön plana çıktığı görülmektedir.

Yüksek bel mayolar konusunda birçok markanın kataloglarından faydalanabilirsiniz. Genellikle siyah ile beyazın uyumlu bir şekilde kullanıldığı bu modellerde sadece mayolar değil bikiniler de sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek bel eteklerden sonra yüksek bel mayo ve bikini modası, geçmişe yolculuk yapmamızı sağlıyor. Tercih ederken dikkat etmeniz gereken bu modeller ile birlikte gözlük, şapka gibi aksesuar seçimlerine de özen göstermeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu