Moda

2015 Yaz Sokak Modası

 

2015 Yaz Sokak Modası

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, rahatlığın ve şıklığın peşine düşmemize az kaldı! Rahatlık diyoruz da 2015 yaz sokak modası gerçekten bir hayli özgür, şık ve rahat çizgilere sahip. Kombinlerde daha ışıltılı ve renkli bir yaz bizleri bekliyor.
2015 yaz sokak modası hangi detaylarla geliyor? 2015 yazında sokaklarda hangi kombinlerle dolaşacağız?
Spor ayakkabılar
2015 ilkbahar yaz moda sezonu, bohem esintiler, kareli desen, süet parçalar, bol pantolonlar gibi detaylarla geldi. 2015 sokak modası, yaz aylarında son birkaç sezondur revaçta olan parçalardan nasibini bir hayli almış görünüyor.  2015 yaz sokak modasının en gözde parçası ise spor ayakkabılar olacak. Sonbahar döneminden beri, sokak modasının giderek spor çizgiye kaydığını görüyoruz. 2015  yaz trendinde spor ayakkabılar, bu çizgiyi adeta zirveye taşıyacak. 2015 yazında spor ayakkabılar, denimlerle, kısa şortlarla, spor eteklerle, slopetlerle rahatlıkla kombinlenebilecek.
Aksesuar olmadan olmaz!
Takılarınızı elinizin atında tutun hanımlar! 2015 yaz modası, sokaklarda takı trendi ile geliyor. Her tür kombini takısız tamamlamadan dışarıya çıkmak yok!  Kalın bileklikler, şahmeran takılar, tasma kolyeler, abartılı küpeler revaçta olacak. Unutmadan; bu sezon takıllarda ten renginize uygun renkleri ve modelleri kullanmanız gerektiği de sıklıkla yinelenecek!
Kırmızı kırmızı kırmızı!
2015 sokaklarında kırmızı renk ağırlığını koyacak. Kırmızı kareli etekler, kırmızı bluzlar, kırmızı ayakkabı, çanta! Kırmızı her haliyle, her kombinde sokaklara uygun olacak.
Püskül detayı
2015 yaz sokak modası, son birkaç sezondur moda dünyasını etkileyen bohem stilin gardıroplarımıza armağanı olan püskül detaylı parçaları unutmamış. Püsküllü çantalar, püsküllü etekler, püskül detaylı üstler bir hayli trend. Ayrıca bu yaz, püsküllü eteğinizi püsküllü bir çantayla tamamlayarak, püsküllü parçaları bir araya getirip tarz bir görünüm elde etme özgürlüğüne de sahip olacaksınız.

Çanta boyları küçülüyor!
2015 yaz sokak modasında küçük çantalarla birlikte uzun askılı çantalar trend olacak. Çantalar omuzlardan daha çok ellerde ya da koltuk altlarında taşınıyor! Dolayısıyla yaz sezonu için bir zarf çanta modelini elinizin altında bulundurmanızda fayda var. Küçük ebatlı, zincir askılı çantalara da bir göz atın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu