Moda

Dünya Markası Chanel Çanta Modelleri Nelerdir?

Dünya Markası Chanel Çanta Modelleri Nelerdir? Chanel, çanta konusunda ikonik bir markadır. Chanel çanta modelleri hakkında bilgi edinmek için makalemizi okumalısınız.

Dünya Markası Chanel Çanta Modelleri Nelerdir? Chanel çanta modelleri, arasında oldukça ikonik çanta modelleri bulunmaktadır. Chanel markası uzun yıllardır çanta konusunda kendini kanıtlamış bir markadır. Kombinlerin tamamlayıcısı olan çantalar her zaman kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini alacaktır.

Chanel çanta modelleri ile sizler de istediğiniz şıklığı elde edebilirsiniz. Chanel çantalar herkes tarafından moda konusunda kabul görmüş çantalardır. Sizler de bu tasarım çantalara yatırım yapmayı düşünüyorsanız Chanel çanta modelleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İkonik Chanel çanta modelleri ise şöyledir;

1)Chanel 2.55 Omuz Çantası

Chanel’in en ikonik çanta modelidir. İsmini 1955 yılının şubat ayında yaratılmasından almaktadır. İkonik kapitone derisine sahip bu çanta modeli oldukça tercih edilmektedir. Sizler de şıklığı yakalamak için kapitone derisi zincir askılı bu ikonik Chanel çantayı tercih edebilirsiniz.

2)Chanel Flap Çanta

Chanel Classic Flap Bag, 2.55 modelinin yeniden yorumlanmış hali olduğu düşünülmektedir. 1983 yılında tanıtılan bu çanta Reissue olarak da adlandırılmaktadır. 2.55 modeline oldukça benzeyen Flap Bag modeli kilit stili olarak farklıdır. Bu modelde dikdörtgen yerine çift CC dönüşlü kilit kullanılmıştır.

3) Chanel Kelly Çanta

Chanel Kelly çanta ismini Monako Prensensi Grace Kelly’den almaktadır. Flap Bag ve 2.55 modelinin yanı sıra daha büyük boyutlarda olan bir çanta modelidir.

4)Chanel Bowling Çantası

Chanel Bowling çanta yakın geçmişte tasarlanan modeller arasındadır. Sokak modasına uygun ve de rahatlık ön planda tutularak hazırlanan bu çanta kısa zamanda oldukça ilgi gören modeller arasındadır.

5)Chanel Bel Çantası

Her markanın olduğu gibi Chanel de bel çantası tasarlayanlar arasına girmiştir. Eski dönem havası olan bu çantalara yatırım yapmak oldukça mantıklı görünüyor.

6)Chanel Gabrielle Sırt Çantası

Chanel sırt çantası modelleri de en az kol çantası modelleri kadar tercih edilen modellerdendir. Sizler de rahat ve şık olmak için Chanel Gabrielle sırt çantalarından birini seçebilirsiniz.

7) Chanel Erkek Çantası

Chanel kol çantası modelleri arasında en meşhur olanlarında biri de Chanel Boy Bag çanta modelidir. İsmini CocoChanel’in sevgilisinden alan bu çanta modelini seçerek trendleri yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu