Moda

Hangi Bedene Hangi Kıyafet?

 

Modanın esintileri ile sizde kıyafet kombinlerinizde harikalar yaratmak için hangi bedene hangi kıyafet olur hakkında daha detaylı bilgi edinin! Her yıl yenilenen moda tarzı binbir çeşit tasarımın ortaya çıkmasını sağlıyor. Ancak farklı vücutlarda her istenildiği gibi beğenilen kıyafetler tercih edilemiyor ve kombinler yapılamıyor. Ancak ne tür beden yapısına sahip olduğunuzu bildiğinizde beğendiğiniz kıyafetlerin vücudunuzda en iyi şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Genel olarak istenen kilomuza rağmen zayıf görünmektir. Aslında o kadar da zor bir uğraş değildir.

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Bir çoğumuzun merak ettiği zayıf görünmek için nasıl giyinmeli konusu ilgi görüyor. Hanımların güzelliklerini ve kişiliklerini yansıtmalarına yardımcı olacak birbirinden çeşitli tasarım şıklığı içeren kıyafetler doğru tercih edildiğinde ortaya mükemmel kombinasyonlar çıkıyor. Takı ve aksesuarlar kilonun saklanmasında önemli bir yere sahip oluyor.

Geniş omuzların gizlenmesinde görev alan takılar üzerine çektiği dikkati kiloya yansıtmıyor. Özellikle kolyeler vücuda üçgen bir biçim veriyor. Kolyeler hem bel kısmında hem de ayak bileğine doğru eden kısımların olduğundan daha zayıf görünmesini sağlıyor. Geniş kalçalara sahip iseniz bol kesim pantolonlar kullanmalısınız.

Zayıf Görünmek İçin Ne Giymeli?

Sizde zayıf görünmek için ne giymeli diyorsanız öncelikle bilmeniz gereken nokta ne giyerseniz giyin giydiğiniz kıyafetlerin eteklerini rahat bırakın. Gömlek giyiyor iseniz gömlek eteklerini pantolonunuzun içerisine koymayın. Pantolonlarınızın üzerine salaş bir şekilde bıraktığınız gömlek etekleri göbek kısmında yer alan kilonun gizlenmesini sağlayacaktır.

Etek giyerken ise volanlı eteklerin tercih edilmesi sağlanmalıdır. Gerek eteklerinizde gerekse pantolonlarınızda enine değil dikine çizgili etekler tercih etmelisiniz. Orta boy etekler seçilmelidir. Bu etekler bel kısmını ince göstermekte ve belden aşağı kloşlaşarak indiğinde de fazla yağların gizlenmesini sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu