Moda

Kaprilerin Ve Şortların Üzerine Ne Giyilmelidir?

Kaprilerin Ve Şortların Üzerine Ne Giyilmelidir?

Oldukça rahat ve geniş bir kullanıma sahip kapri modelleri ile hem yazın keyfini sürmek hem de oldukça rahat bir şekilde yaşamak artık sizin elinizde. Bu şort modelleri üzerine giyeceğiniz elbiseleri eğer iyi ayarlarsanız kendinize şık bir hava katabilirsiniz. Bu yüzden sizlere birkaç ufak önerimiz olacak. Özellikle hangi şort ile hangi kıyafet gider artık sizlerde bunları oldukça rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Gömlekler Ve Kemerli Kaprilerin Muhteşem Uyumu

Kapriler son derece kullanışlı ve rahat ürünlerdir. Özellikle kemerli kapri modelleri rahat olmasının yanında diğer ürünlere göre oldukça şık ve zariftir. Ancak tek bir şart ile bu uyumu daha da zirveye çıkarabilirsiniz. Bu ürünlerin üstüne mutlaka gömlek modelleri tercih etmelisiniz. Pantolonlar gibi şık duran ve onlardan daha rahat olan bu ürünleri gömlekler ile giyerek hem rahat eder hem de kendinize daha resmi bir hava katarsınız.

Şortlar Üzerine T-Shirt Seçimler

Şortlar her zaman yaz ve kış kullanılan bir üründür. Ancak yazın daha çok dışarıda da tercih edilen şortların üzerine mutlaka T-shirt modelleri seçmelisiniz. Şortlar daha spor kıyafetlerdir. Bu nedenle gömlekler ile bir uyum sağlamazlar. Ancak T-shirtler ile mükemmel bir uyum sağlarlar.

Hepsi İçin Ortak Nokta Hırkalar

Tüm kapriler ve şortların tek ortak noktası yazın serin gecelerde üzerlerine alacakları hırka modelleridir. Bu modeller oldukça geniş bir renk ve çeşit imkânına sahiptir. Bu ürünleri alırken sadece çok kalın olmamasına dikkat edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu