Moda

Kaşlarda Uçarılık Moda

Uçarı kaşlar

Kaşlardaki trendler sürekli bir yenilenme içerisinde.  Uzun bir dönem ince kaş hakimiyeti vardı, sonrasında ise kalın kaşlar moda oldu.

Moda ikonlarının kalın kaş kullanımına adapte olması çok kolay olurken, ince kaşların daha zarif ve çekici olduğu düşünen kadınlarda bu geçiş bir hayli zor oldu. Ancak bu geçisin ardından kalın ve gür kaşların daha güzel gösterdiğini anlayan kadınlar artık yeni trendlerini kaşların kalınlıkları ile değil renkleri ile oynayarak yaratıyorlar. Yapılan yüz makyajlarından ve saç boyamalarından kaşlarda nasibini alıyor. 2015 İlkbahar – Yaz sezon trendlerini belirleyen podyumlara bakıldığında kaşlarda yaşanan uçarılık ilk göze çarpan detaylardan. Aynı zamanda özgürlük ifadesi olarak ta kullanılan çılgın kaşlar adeta abartılı fırça darbeleri ile boyanmış bir tuval görüntüsünde. İstenilen her renge boyanan kaşlar, yoğun ve yapışkanlı piercing kullanımı ile de punk etkisi yaratıyor.

Tıpkı kalın kaşlarda olduğu gibi, uçuk kaşları kabul etmek başlarda zor olacak. Ancak moda ikonları kadınların zamanla bu trende de ayak uyduracaklara ve çok seveceklerine inanıyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu