Moda

Kurtarıcı Kıyafetler

Giyimine özen gösteren kadınların gardırobunda ne kadar çok kıyafette olsa bazı zamanlar vardır. Ve bu zamanlarda muhakkak olması gereken kurtarıcı kıyafetler vardır.

Kurtarıcı kıyafetler her döneme ve her duruma hitap eden giysiler ya da kombinler diyebiliriz. Kurtarıcı kıyafetler olarak adlandırılan bu giysiler her zaman popülerliğini korur. Her zaman ve her trende uyum sağlamayı başarır.

Dolabınızda bulunması gereken bazı klasik parçalar olmalıdır. Modası hiçbir zaman geçmeyen parçalardır. Her döneme ve her zamana hitap eden zamansız dediğimiz kurtarıcı kıyafetleri kısaca sizlere de hatırlamak isteriz.

Kadınların Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Stil sahibi olan kadınların her zaman ve her koşulda dolabında mutlaka olması gereken parçalara vardır. İşte dolabınızda olması gereken 5 parça;

1) Beyaz Gömlek

Her tarza ve stile uyum sağlar. Klasik tarzın en büyük destekçisidir. Eteklerin, pantolonların ve şortların üzerine rahatça kombinleyeceğiniz kurtarıcıların başında yer alır. Hem yazın hem de kışın kullanabilirsiniz. Her ortama rahatça uyum sağlar. Siyah etekle ofis şıklığı, kot pantolon veya skinny pantolonlarla da günlük spor giyim olarak tercih edebilirsiniz.

2) Kot Pantolon

Gün içinde gideceğiniz her yerde en kullanışlı ve rahat kombinlenen parçadır. Spor ayakkabılarla okulda, iş yerinizde, alışverişte kullanabildiğiniz gibi şık bir stiletto topuklu ayakkabı ile hemen bir toplantıya veya davete katılabilirsiniz. Renkli kazaklar, tişört, gömlek, bluz her çeşit üst beden giysilere uyum sağlamaktadır. Sizi yormadan uğraştırmadan giymek istediğiniz görünümü sağlar.

3) Deri Ceket

Mevsim geçişlerinin kurtarıcısı olan şıklık, asil bir duruş sergilemek isteyen hem spor hem de zarif gösteren bir görünüme kavuşmak istiyorsanız dolabınızda deri cekete yer açmalısınız. Sizi havalı gösteren nadir giysilerden biridir. Kot pantolonla, etekle, elbise ile kısacası giyeceğiniz her kıyafetinize uyum sağlar.

4) Siyah Elbise

Olmazsa olmalardan biride siyah elbiselerdir. Kadın, moda, ren denilince zihinlerde oluşan ve ortaya çıkan siyah bir elbise modelleridir. Plan dışı gerçekleşen bir davet veya programda can yeleği görevi görür. Sade bir takı ile ve saç topuzunuz, topuklu ayakkabılarınızla işte bir saat içinde davette ki yerinizi alabilirsiniz.

5) Ceket

Kadınların dolabında olması gereken beş parça kıyafetlerin içinde gömleklerin, tişörtlerin, elbiselerin, pantolonların kurtarıcısı ve tamamlayıcısı olan ceketler dolabınızda baş köşede yerini almalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu