Moda

Vücut Tipine En Uygun Jean Modeli Hangisi?

Vücut Tipine En Uygun Jean Modeli Hangisi? Vücudunuza en uygun jean modeli tercih edilirken özel kesim üretilen modeller kullanılmaktadır. Bu yüzden doğru jeanleri seçerek şık görünebilirsiniz.

Vücut Tipine Göre En Uygun Jean Modeli Hangisi? Vücudunuza en uygun jean modeli tercih edilirken seçeceğiniz modeller sayısızdır. Elbette kişisel zevk ve moda trendlerine ek olarak dikkate alınması gereken özellikleri vardır. Ürünleri seçerken son derece önemli olan aşağıdaki özellikleri dikkate alabilirsiniz.

Renk ve yıkamanın önem kazandığı jean seçiminde daha koyu tonlar inceltir, ancak aynı model açık renkler daha kalın görünmenize neden olabilir. Cep ya da aksesuar detayları ise öne çıkarmak istemediğiniz bölgeleri daha fazla görünür kılmanıza neden olabilir.

Skinny Jeans Kimlere Yakışır?

Gençlerin en çok sevdikleri arasında ve sadece onu karakterize eden ve neredeyse ikinci bir cilt haline gelmesini sağlayan streç kumaş sayesinde süper yapışkan modellerdir. Neredeyse bir tayt kadar etkilidir. Dikdörtgen bir vücuda sahip olanlar için mükemmeldir. Jean modelleri kullanarak memnun kalacağınız birçok kombin oluşturabilirsiniz.

Klasik Jean Kimlere Yakışır?

En klasik modeller arasında çok yönlüdürler ve farklı görünümlerle çalışırlar ve hem düz ayakkabılar hem de topuklu ayakkabılarla kombinlenirler. Hemen hemen her vücut tipine uyum sağlarlar. Ancak farklı renkler daha kilolu ya da daha ince gösterebileceğinden renk seçimi hususunda dikkatli olmak gerekir. Klasik jean modelleri tercih edildiğinde de cep kısımlarının doğru bir şekilde kombinlenmesi gerekecektir.

Mom Jean Modeller

Kum saati vücut tipine sahip olanlar için mükemmel bir seçim olan mom jean modelleri şık kombinler için de sportif seçimler için de idealdir. Genelde kısa üstler ve croplarla kombinleyeceğiniz bu ürünler, birçok değişik renkte üretildiğinden her zevke hitap etmektedir. Bu modeller günümüzde de oldukça popüler olan jean çeşitleri arasındadır.

Palazzo Jean Modelleri

Palazzo jean modelleri tercih edenler de yumuşak kalçalara ve basenlere sahip olanlara uygundur. Genel olarak nostaljik bir etki yaratan ve bu şekilde kullanılan jeanleri kullanarak, memnun kalacağınız konseptler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Özel bir kombin için crop jean modellerini iyi bir kombin şeklinde tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu