Ekonomi

Puan Kazandıran Kredi Kartları Hangileridir?

Puan Kazandıran Kredi Kartları Hangileridir? Puan kazandıran kredi kartları ile şimdi daha rahat alışveriş yapma olanağını da elde edebilirsiniz.

Puan kazandıran kredi kartları hangileridir? sorusu sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Bizde bu yazımızda puan kazandıran kredi kartları hangileri konusunu ele aldık.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredi kartı ile Puan Kazanmak

Ziraat bankası ile 72 aya kadar ihtiyaç kredisi ve kredi kartı alınabilir. Bu kart ile de puan kazanma hakkı sizlere tanınır. Bunun için olması gerekenler;

  • Yüksek bir kredi notuna sahip olunmalıdır.
  • Ziraat bakası için kredi notu, maaş miktarı ve ipotek ettirilecek bir varlığın olması önem taşır.
  • Ziraat bankası ile 60 ay vadeli kredi alımında önemli fırsatlar sunulur.
  • Ziraat bankasından kredi talebinde bulunanlara yönelik geri dönüşler 48 saat içinde gerçekleşir.
  • 60 ay vadeli ihtiyaç kredilerinin hesaplama platformları sayesinde aylık ödenecek tutar ile ilgili olarak bankadan detaylı bilgi edinilebilir.
  • Ayrıca Ziraat bankasından ev ve taşıt kredisi alımında 120 aya kadar kredi çekilebilir.

Bu alanda puan kazanma şansı da sizleri bekler.

Her İhtiyaca Cevap Veren Kredi Kartı

Herkesin ihtiyacınıza cevap verecek bir kredi kartı alanı mevcuttur. Özellikle üniversiteli öğrenciler için genç bankart sunulur. Genç bankkart, combo özelliğini taşır. Bu özellik ile bir kart içinde hem banka kartı hem de kredi kartı bir arada bulunur. Yani tek kart üzerinden iki kart ve hesap yer alır. Kredi kartların limiti kullanıcılara göre çeşitlenir. Gelir durumu yüksek olan bireyler için limit artışı yüksek olan kartlar sunulur. Ayrıca kredi kartları kullanıcının sonradan yapacağı isteğe göre limit artışı da sağlanır. Esnaftan öğrenciye ve memura kadar herkesin ihtiyacına cevap verecek ölçütte kredi kartları Birçok banka kullanıcısına sunar. Kredi kartı ile hayatı kendiniz için daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuruları

Kredi kartı başvurusu için sadece belli bankalarla görüşme sağlanabilir. Bunun için ön plana çıkan bankaların başında ziraat bankası gelir. Ancak bunun dışında yapı kredi ve finans bank gibi bankalar da vardır. Kredi kartı puanları ile de daha rahat ve daha çok alışveriş yapma şansını elde edersiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu